2014 m. sausio 26 d., sekmadienis

Energiją taupantys vandens šildytuvai. Ariston ECO funkcijos veikimo principai

Nuo 2009 metų Ariston sėkmingai prekiauja visame pasaulyje energiją taupančius vandens šildytuvais. Lietuvoje pastaruoju metu yra labai populiarūs elektriniai boileriai Ariston PRO ECO ir Ariston VELIS. Per porą metų VELIS ir PRO ECO boilerių modeliai užsitarnavo didelį pripažinimą tarp Lietuvos vartotojų. Be to pasitikėjimo prideda ir įspūdingas net  7 metų garantijos laikotarpis boilerio bakui. Na o novatoriškos technologijos leidžia sutaupyti iki 20% boilerio suvartojamos energijos, kas yra ypatingai svarbu augant elektros energijos kainom.

Ištrauka iš Ariston 2012 m. produktų katalogo:

ECO funkcija: ECO yra programa, kuri siekia maksimaliai sutaupyti energiją įsimindama vartotojo naudojimosi įpročius. Ji ypač optimizuoja karšto vandens paruošimą ir sumažina energijos sąnaudas. Dėl savo išmaniosios sistemos ECO programa įsimena vartotojo įpročius, laikas nuo laiko įrašydama į elektroninę kortelę kada ir kiek buvo sunaudota karšto vandens. Tuomet karštas vanduo bus paruoštas tokiu kiekiu ir tokiu laiku, kokio vartotojui paprastai reikia. Siekiant užtikrinti, kad tam tikrais nenumatytais atvejais visuomet būtų karšto vandens, ECO programa visuomet palaiko minimalią 45°C vandens temperatūrą, kad visuomet būtų užtikrintas tam tikro kiekio karšto vandens tiekimas. Tokiu būdu ECO programa leidžia sutaupyti iki 10% elektros energijos.
Ariston ECO Funkcija
Programavimo funkcija: Pagal vartotojo poreikius yra įmanoma užprogramuoti karšto vandens paruošimą labai įvairiai. Programavimo funkcija leidžia vartotojui turėti karštą vandenį tiksliai tada, kai jam to reikia. Vartotojui tereikia nuspręsti, kada jam reikia karšto vandens, ir įranga pati paskaičiuoja laiką, kada reikia pradėti šildyti vandenį, kad vartotojo nustatytu laiku šildytuvas būtų pilnas paruošto naudoti karšto vandens. Įranga „atsimena“, kada laikas į dušą, todėl ji gali sumažinti elektros energijos sunaudojimą 10% (-10% energijos suvartojimo).
Kartu naudojant naująją ECO funkciją ir ir programavimą, naujieji mūsų gaminiai gali sutaupyti iki 20% energijos, palyginus su įprastiniais vandens šildytuvais (boileriais). Naudojant abi technologijas kartu, jų nauda taip pat padvigubėja. Naujieji vandens šildytuvai (boileriai) yra užprogramuoti taupyti energiją ir pinigus.
Daugiau informacijos:
www.aristonbaltic.com
www.van2o.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.